Kulbaka.eu - Pensjonat w Bieszczadach Konie Malarstwo Noclegi i inne atrakcje
 
 

CHATA DREWNO i KAMIEŃ

Chata Drewno i Kamień to bliźniak, składa się z dwóch niezależnych mieszkań wakacyjnych zwanych apartamentami. Każdy z apartamentów posiada niezależne wejście oraz dwa poziomy.Parter to: przedpokój, część kuchenno-jadalniana oraz salon z kominkiem i łazienką ( toaleta + umywalka). Bezpośrednio z salonu wychodzimy na przestronny taras z przepięknym widokiem na zieloną dolinę oraz staw ( nie pełni funkcji kąpielowej jest zarybiony i nie jest głęboki, w najgłębszym miejscu sięga do pasa ) który żyje własnym życiem rano parując a wieczorem, zwłaszcza wiosną raczy nas koncertami żab.Piętro to dwie sypialnie, jedna tzw pokój rodziców wyposażona jest w duże łóżko małżeńskie, druga to pokój dzieci: dwa łóżka pojedyncze + w razie potrzeby rozkładana dwuosobowa kanapa. Na poddaszu znajdziecie tez druga łazienkę, która jest duża, jasna i ciepła. Wyposażona jest w tusz-kabinę, toaletę i umywalkę.Chata Drewno i Kamień posiada własny parking, Wi-Fi oraz TV.
Jest to obiekt w dobrym standardzie, wykończony z dbałością o szczegóły z uwzględnieniem naturalnych materiałów typu drewno i naturalny kamień. Nasi Goście cenią sobie przede wszystkim przestronność wnętrz oraz okalające chatę tereny zielone.Cena jednego apartamentu:

Drewno i Kamień Lipiec/Sierpień Wiosna/Jesień Inne
2-4 osoby 300 zł/doba 280 zł/doba 250 zł/doba
5 osób 340 zł/doba 280 zł/doba 250 zł/doba
6 osób 360 zł/doba 280 zł/doba 250 zł/doba
Długie weekendy i święta ceny lipiec/sierpień
Sylwester pakiet kilku nocy oferta indywidualna

Zapraszamy przez cały rok. Chata zimą jest bardzo ciepła ( obowiązkowe samodzielne palenie w kominku ) Bezproblemowy dojazd pod sam dom.Warto wiedzieć:

 • apartament posiada aneks kuchenny ( jest lodówka i kuchenka 2 palnikowa)
 • przeznaczony jest dla max 6 osób
 • dla każdego Gościa przypada po jednym dużym ( 70x140) ręczniku kąpielowym
 • opał do kominka jest już wliczony w cenę
 • w ogrodzie chaty nie można palić ognisk ani grilla proponujemy skorzystać z Biesiadówki
 • tutaj również nie zapraszamy zwierząt, powód nasze psy
 • jeśli planujecie Państwo dotrzeć na miejsce późna porą, proszę nas o tym zawiadomić, zostawiamy wtedy klucz w drzwiach.
 • Opłatę za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu  Zarządcą chaty jest firma BAAW

  Zapytania o dostępność, wycenę oraz rezerwację proszę kierować drogą mailową lub przez formularz:


  kulbaka@kulbaka.eu
  W sprawach pilnych tel: 501 38 38 82 - Marta  Bardzo proszę o przemyślane decyzje dotyczące terminu rezerwacji. W przypadku skrócenia lub niewykorzystania zamówionego pobytu ustalona mailowo cena nie ulega zmianie.

 •  
       
     

  Kulbaka.eu       e-mail: kulbaka@kulbaka.eu       strona: www.kulbaka.eu        telefon: Marta 501 38 38 82, Krzysiek 502 38 38 82